Rreth Nesh

VR
 • Goli
  Goli
  të kërkojmë zhvillim afatgjatë, të jemi furnizues i besueshëm i makinerive të përpunimit metalik, të ndërtojmë markën tonë
 • Filozofia
  Filozofia
  Për hir të ëndrrës sonë, punoni saktë, punoni shumë, punoni tërësisht, punoni me mjeshtëri. Marka është jeta jonë.
 • Vizioni
  Vizioni
  Ndërtoni një ekip thelbësor plot ambicie dhe ëndrra, për të qenë sinonim i makinerive të përpunimit metalik premium
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Српски
Af Soomaali
Sundanese
Українська
Xhosa
Pilipino
Zulu
O'zbek
Shqip
Slovenščina
Română
lietuvių
Polski
Gjuha aktuale:Shqip