Prerja në vija të gjatësisë

VR

prerë në gjatësi vijë është një pajisje speciale për prodhimin e bërthamës së transformatorit, është gjenerata jonë e fundit e linjës së prerjes kryq. Kjo linjë prodhimi e prerë në gjatësi përdoret për prerjen, shpimin O dhe pikën V të fletës së bërthamës së transformatorit.

Pika e veçantë e kësajlinjë ctl është se dy goditje O dhe një nivel V mund të punojnë në të njëjtën kohë për të prodhuar pjesë të bërthamës së transformatorit me 3, 5, 7 hapa në drejtim vertikal dhe 3, 5, 7 hapa në drejtim horizontal.

Pasi materiali i mbështjelljes së fletës së çelikut të silikonit është shpuar dhe prerë në formë dhe madhësi të caktuar nga kjo linjë prodhimi me prerje në gjatësi, puna e klasifikimit dhe e mbarimit përfundon në fund të linjës së prerjes në gjatësi dhe vendoset automatikisht në 20 kolona. dhe përdoret për montimin e bërthamës.

Canwin është një profesionistprodhuesit e linjave të prera në gjatësi& furnizuesitKinë, ne kemi qenë të specializuar në makinat ctl për më shumë se 20 vjet. Kjo linjë prodhimi e prerë në gjatësi miraton sistemin e avancuar të kontrollit për të siguruar funksionimin e saktë dhe të qëndrueshëm të linjës së prodhimit të prerë në gjatësi. Terminali i integruar i funksionimit mund të kryejë cilësimin e parametrave shpejt dhe me lehtësi.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Српски
Af Soomaali
Sundanese
Українська
Xhosa
Pilipino
Zulu
O'zbek
Shqip
Slovenščina
Română
lietuvių
Polski
Gjuha aktuale:Shqip