VR

Një linjë prerëse porcelani prodhon prerje gjatësore në një spirale kryesore prej çeliku deri në gjerësi më të ngushta të paracaktuara. Këto mbështjellje më të vogla dërgohen më pas në operacionet në rrjedhën e poshtme të tilla si stampuesit metalikë, prodhuesit e tubave ose shtëpitë e formimit të rrotullave që do të përdorin materialin në produktin e tyre përfundimtar.

Makinë me linjë prerëse të personalizuar pajisjet kryesisht përfshijnë sa vijon:

Karrocë ngarkimi, shkulëse mbështetëse e dyfishtë, pajisje ushqyese, makine për nivelim të tërheqjes, makinë prerëse prerëse, pajisje ushqyese për korrigjimin e devijimit, linjë prerëse gjatësore, dredha-dredha e skajit të mbeturinave, raft ushqimor, pajisje para-ndarëse, tensionues, rul ushqyes, makinë prerëse dredha-dredha, tambur drejtues, boshti i pasëm, karroca e shkarkimit, mbështetësja ndihmëse e dredha-dredha, sistemi hidraulik dhe sistemi elektrik, etj.

Materialet që mund të përpunohen nga pajisjet gjatësore të prerjes përfshijnë pllakën e mbështjellë të ftohtë, pllakën inox, pllakën e aluminit, pllakën e galvanizuar dhe pllakën e veshur me ngjyra. Megjithatë, për materiale të ndryshme, ka dallime të caktuara në forcën e materialeve të tehut, në mënyrë që të arrihet një efekt i mirë prerës.

Furnizuesi i linjës së prerjes Canwin& prodhuesi fokusohemi në menaxhimin e brendshëm dhe hapim tregun. Ne vazhdimisht arrijmë zhvillim në konkurrencë bazuar në aftësi të forta teknike, produkte makinerish të linjës prerëse me cilësi të lartë dhe shërbime gjithëpërfshirëse dhe të menduara.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Српски
Af Soomaali
Sundanese
Українська
Xhosa
Pilipino
Zulu
O'zbek
Shqip
Slovenščina
Română
lietuvių
Polski
Gjuha aktuale:Shqip