Rastet

VR

Rastet

 Emri i markës CANWIN është regjistruar në Kinë, Bashkimin Evropian, Afrikë, Amerikën e Jugut, Shtetet e Bashkuara, Rusinë, Indinë, Azinë Juglindore dhe 118 vende të tjera.
CANWIN punësoi dizajner të famshëm në Evropë si konsulentin tonë të lartë dhe Siemens në Gjermani si partnerin tonë strategjik. Produktet janë formuar 5 seri dhe më shumë se 50 specifika.
CANWIN transformoi dhe përmirësoi industritë tradicionale si një mundësi për të thelluar “Një rrip & Një rrugë” plani strategjik, thellimi i bashkëpunimit me tregjet e huaja. Në formën e bashkëpunimit dhe përfitimit të ndërsjellë, ngritja e qendrës së prodhimit të transformatorëve dhe bazës së përpunimit bazë në Lindjen e Mesme, Indi, Dubai, Vietnam, Tajlandë, etj.
Në të ardhmen, CANWIN do të shkojë drejt drejtimit të liderit të pajisjeve inteligjente, duke e bërë Kinën një reputacion global!
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Српски
Af Soomaali
Sundanese
Українська
Xhosa
Pilipino
Zulu
O'zbek
Shqip
Slovenščina
Română
lietuvių
Polski
Gjuha aktuale:Shqip