VR

Çeliku elektrik, i njohur gjithashtu sifletë çeliku silikoni, është një aliazh i rëndësishëm i butë magnetik i domosdoshëm për energjinë, elektronikën dhe industrinë ushtarake, si dhe prodhimi më i madh i materialeve funksionale metalike, i përdorur kryesisht si bërthamë hekuri e motorëve, gjeneratorëve dhe transformatorëve të ndryshëm. Pllakë çeliku silikoni'Procesi i prodhimit është kompleks, teknologjia e prodhimit është e rreptë, teknologjia e prodhimit të huaj mbrohet në formën e patentës, si jeta e ndërmarrjes. Teknologjia e prodhimit dhe cilësia e produktit të pllakës elektrike të çelikut është një nga shenjat e rëndësishme për të matur nivelin e zhvillimit të prodhimit special të çelikut dhe shkencës dhe teknologjisë në një vend. Aktualisht, sasia, cilësia dhe specifikimet e çelikut elektrik të mbështjellë të ftohtë në Kinë nuk mund të plotësojnë nevojat e zhvillimit të industrisë së energjisë (energjisë), dhe ekziston një hendek i madh midis Kinës dhe Japonisë për sa i përket teknologjisë së prodhimit, pajisjeve, menaxhimit dhe kërkimit shkencor. .Canwin është një nga më profesionistëtfurnizuesit e fletëve të çelikut të silikonit në Kinë, e cila ka qenë e specializuar në prodhimin e çelikut të silikonit për më shumë se 20 vjet. Na kontaktoni, ne jemi zgjidhja më e mirë.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Српски
Af Soomaali
Sundanese
Українська
Xhosa
Pilipino
Zulu
O'zbek
Shqip
Slovenščina
Română
lietuvių
Polski
Gjuha aktuale:Shqip