Produktet

VR

prodhuesi i pajisjeve elektrike kryesisht prodhon 150 modele pajisje për prerjen e bërthamës së transformatorit të tipit vaj nën 1 600KVA, pajisje për prerjen e bërthamës së transformatorit 300 model të thatë nën 6300KVA, pajisje për prerjen e bërthamës së transformatorit 400 model nën 12500KVA dhe pajisje speciale për prerjen e bërthamës së transformatorit 600 model nën 630. Modeli 800 pajisje shtesë për prerjen e bërthamës së transformatorit, pajisje për prerjen e bërthamës së transformatorit shtesë 1000, makinë prerëse CNC prej çeliku prej silikoni të tipit 1250 dhe bërthama e transformatorit të tipit të thatë nën qendrën e prerjes automatike dhe të përpunimit të laminuar 110 KV, procesi i petëzimit automatik të prerjes së bërthamës së transformatorit të vajit. qendra, qendra e prerjes së reaktorit nën 35Kv, tensioni i lartë 220KVpajisje transformatorësh tc. canWin punësojë dizajner të famshëm në Evropë si konsulentin tonë të lartë, dhe Siemens në Gjermani si partnerin tonë strategjik. Produktet kanë formuar 5 seri dhe më shumë se 50 specifika.


Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Tiếng Việt Tiếng Việt Türkçe Türkçe ภาษาไทย ภาษาไทย русский русский Português Português 한국어 한국어 日本語 日本語 italiano italiano français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية Српски Српски Af Soomaali Af Soomaali Sundanese Sundanese Українська Українська Xhosa Xhosa Pilipino Pilipino Zulu Zulu O'zbek O'zbek Shqip Shqip Slovenščina Slovenščina
Gjuha aktuale:Shqip
Dërgoni kërkesën tuaj