Makinat e mbështjelljes me fletë metalike

VR

CANWIN AUTOMATICEQUIPMENT CO., LTD është një udhëheqës globalFurnizuesi i makinës për mbështjellje me fletë metalike& prodhuesime mbi 20 vite eksperience.Makineri mbështjellëse me fletë fjongoka pamje unike, funksionim të përshtatshëm, shfaqje intuitive të të dhënave, shkallë të lartë automatizimi dhe pranohet mirë nga përdoruesit. Kjo makinë mbështjellëse me fletë metalike përdoret gjerësisht në transformatorin e zhytur në vaj, transformatorin e thatë, transformatorin special dhe prodhimin e reaktorit që kërkohet.
Bobinat me fletë metalike janë me trashësi të ndryshme letër bakri ose alumini si përcjellës, me material izolues fjongo të gjerë si izolim ndërmjet shtresave, me material izolues fjongo të ngushtë si izolim fundor, mbështjellja e përfunduar një herë, duke formuar një spirale. Kapjet e brendshme dhe të jashtme të spirales janë ngjitur dhe mbështjellë në të njëjtën kohë.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Српски
Af Soomaali
Sundanese
Українська
Xhosa
Pilipino
Zulu
O'zbek
Shqip
Slovenščina
Română
lietuvių
Polski
Gjuha aktuale:Shqip