Makinat me laser

VR

Me zhvillimin e shpejtë tëmakina lazer teknologjisë dhe pajisjeve, ajo përdoret gjithnjë e më gjerësisht në fusha të ndryshme. Aktualisht, shumica e produkteve harduerike përdorin ende saldimin me hark me argon dhe metoda të tjera saldimi në prodhim dhe përpunim. 

Si profesionistprodhuesi i makinës lazer& furnizuesi, Canwin e specializuar në prodhimin e makinerive me lazer, duke përfshirë makinat e saldimit me lazer dhe makinat e prerjes me lazer. Pajisja e saldimit me lazer të vazhdueshëm me fibër është një pajisje speciale për përpunimin e metaleve, si hardueri, materialet e ndërtimit dhe artizanat e lançuar nga CANWIN. Pajisjet e vogla, të lehta për t'u lëvizur dhe për t'u trajtuar, funksionim fleksibël dhe i përshtatshëm, mund të realizojnë saldim në natyrë, të përshtatshme për të gjitha llojet e saldimeve komplekse të harduerit me fletë metalike. Efikasiteti i saldimit është i shpejtë.Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Српски
Af Soomaali
Sundanese
Українська
Xhosa
Pilipino
Zulu
O'zbek
Shqip
Slovenščina
Română
lietuvių
Polski
Gjuha aktuale:Shqip