VR

Transformatori i kutisë (zakonisht i referuar si"transformator kuti") është një komplet kompakt i pajisjeve të shpërndarjes së energjisë, i përbërë nga pajisje të tensionit të lartë, transformator të energjisë, pajisje elektrike të tensionit të ulët dhe pajisje ndihmëse. Canwin, një prodhues profesionist i transformatorëve të kutive& furnizuesi, i cili fokusohet në transformatorin e llojit të nënstacionit dhe tradicionaltransformator i tipit kuti dizajni në guaskën e kutisë, Një transformator i tipit kuti është një pajisje elektronike që transformon fuqinë në rrymë alternative për qëllimin e transferimit të energjisë nga një pikë në tjetrën. Me volum të vogël, peshë të lehtë, zhurmë të ulët, humbje të ulët, besueshmëri të lartë. Kuti transformatori përdoret gjerësisht në zonat e banuara, qendrat tregtare, stacionet e dritës, aeroportet, fabrikat dhe miniera, ndërmarrje, spitale, shkolla dhe vende të tjera. 

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Tiếng Việt
Türkçe
ภาษาไทย
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Српски
Af Soomaali
Sundanese
Українська
Xhosa
Pilipino
Zulu
O'zbek
Shqip
Slovenščina
Română
lietuvių
Polski
Gjuha aktuale:Shqip